Organizacja Małych Graczy

Opis forum


#1 2013-09-30 00:15:50

zzielonyy

Kapitan

Zarejestrowany: 2013-09-29
Posty: 15
Punktów :   

Przedstaw się

Zapraszam do przedstawiania się. Wiem, że niektórzy już pisali na starym forum, ale praktycznie połowa składu jest nowa, więc nie zaszkodzi napisać jeszcze raz.
Pozdrawiam

Zacznę.
Jestem Tomek. Mam 20 lat. Urodziłem się w pobliżu Kaszub, dokładnie w Lęborku. Tam spędziłem 13 lat swojego życia, i tam przez 5 lat zdążyłem pograć w siatkówkę, łącząc to ze szkołą muzyczną. Aktualnie mieszkam w Piotrkowie, gdzie kontynuowałem grę w siatkówkę już na dużo wyższym poziomie, z paroma sukcesami.
Skończyłem technikum informatyczne.
Jednak na życie obrałem ścieżkę wojskową, także siatkówka to już dla mnie czysta rekreacja

Pozdrawiam i zachęcam do udzielania się tutaj

Offline

 

#2 2013-10-05 19:59:14

Tigerclaw

Członek

Zarejestrowany: 2013-10-05
Posty: 2
Punktów :   

Re: Przedstaw się

Ja mam na imię Marcin i z siatkówką miałem do czynienia w ogólniaku i na pierwszych latach studiów (stanowczo rekreacyjnie w sekcji siatkówki UMCS). Teraz mieszkam w Wawie i tam pracuję.

W VM gram od połowy 2009.

Offline

 

#3 2013-10-10 19:00:12

Andrzej

Kapitan

Zarejestrowany: 2013-10-03
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przedstaw się

To również i ja to zrobię

Jak wszyscy wiedzą mam na imię Andrzej Mam 23 lata i mieszkam w Czeladzi. Obecnie studiuje na 7 semestrze Energetykę na Politechnice Śląskiej. Szczerze ? Jestem średnio zadowolony,niby kierunek ciekawy ale jak dla mnie chyba to nie jest branża w której chciałbym pracować dlatego myślę o zmianie profilu na drodze magisterskiej. Dodatkowo pracuje jako statystyk sportowy Odpowiadam jak na razie głównie za tenis koszykówkę i czasami siatkówkę Praca sprawia mi ogromną radość a jak wiadomo idealnym rozwiązaniem jest łączenie pasji z pracą

Od tego sezonu mam zaszczyt pełnić funkcję wicekapitana naszego klanu. Mam nadzieję iż będzie to z pożytkiem dla nas wszystkim,w każdym razie będę się na pewno bardzo starał dlatego jak macie jakieś pytania sugestie,tudzież potrzebujecie pomocy to śmiało pisać wiadomości !!

Pozdrawiam serdecznie wszystkich !!

ps: Tomek wybrałeś się w końcu na WAT do Warszawy ? Powiem Ci że bardzo rozważam tą uczelnie na drodze magisterskiej

Offline

 

#4 2013-10-10 19:56:05

zzielonyy

Kapitan

Zarejestrowany: 2013-09-29
Posty: 15
Punktów :   

Re: Przedstaw się

Andrzej, no na "Wacie" nie jestem, wybrałem Dęblin, także lotnictwo chyba bardziej

Offline

 

#5 2013-10-13 18:25:27

gmera

Członek

Zarejestrowany: 2013-09-30
Posty: 4
Punktów :   

Re: Przedstaw się

Cześć, nazywam się Jacek, mieszkam w Nysie i mam 31 latek, w grudniu zostanę ojcem bliźniaczek, będę miał dwie córki Ładnych parę lat grałem w siatkówkę(od 12 roku życia), kilka sezonów występowałem nawet na drugoligowych parkietach, byłem rozgrywającym, ale niestety wielkiej kariery nie zrobiłem.

Offline

 

#6 2013-10-15 09:05:34

zzielonyy

Kapitan

Zarejestrowany: 2013-09-29
Posty: 15
Punktów :   

Re: Przedstaw się

Gratuluję Jacku !
Podwójne szczęście

Offline

 

#7 2013-10-15 14:06:23

gmera

Członek

Zarejestrowany: 2013-09-30
Posty: 4
Punktów :   

Re: Przedstaw się

Dziękuję, dziękuję

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekonomiapt.pun.pl www.utopjec.pun.pl www.juveniaglzy.pun.pl www.gryjava.pun.pl www.prohax.pun.pl